rus РУССКИЙ   eng ENGLISH   
 
 
 
НОВОСТИ
СТАТЬИ О СЛУХЕ
ЯЗЫК ЖЕСТОВ
ПИШУ О СЕБЕ
ШКОЛЫ И ИНТЕРНАТЫ
АССОЦИАЦИИ ГЛУХИХ В МИРЕ
ГЛУХИЕ И СЛАБОСЛЫШАЩИЕ
ОНЛАЙН ИГРЫ
СУБТИТРЫ К ФИЛЬМАМ
АУДИОМЕТРИЯ


 
 


 
ПОИСК ПО САЙТУ

Танцівниця, що чує музику лише серцем...

Євгенія Волошина – керівник колективу «Фенікс» у місті Одеса. Це єдиний в Україні танцювальний колектив, який складається з людей, що погано чують чи майже зовсім не мають слуху. Подібного колективу немає не лише в Україні, але й у всій Європі!

Життєва драма Євгенії розпочалася зі самого дитинства. У шестимісячному віці Євгенія захворіла грипом. Лікарі призначили дівчинці антибіотики. Чи то антибіотики були не ті, чи то їх Євгенії перекололи, але в результаті лікування - у неї відмер слуховий нерв. Євгенія назавжди втратила слух. Її життя – це майже повна тиша… 

Ще будучи маленькою дівчинкою вона навчилася розмовляти та висловлювати свої почуття та емоції жестами. Мова жестів їй допомогла розпізнати свій хореографічний талант. Уже в дитинстві Євгенія зрозуміла, що обожнює танцювати і, що вона може перетворити жести, за допомогою яких вона спілкується, у танцювальне мистецтво. Тому Євгенія поставила перед собою ціль – отримати хореографічну освіту, і досягла її - закінчила хореографічне училище. 

Згодом Євгенія вийшла заміж та народила доньку Зіну. Але знову на її жіночу долю випали тяжкі випробування - чоловік її зрадив та залишив одну із дочкою. Євгенія, аби приглушити образу та біль, ще більше часу стала приділяти танцям. 

Одного разу у театрі пантоміми, де працювала Євгенія, її помітив актор Михайло Волошин. І закохався у неї із першого погляду. Проте побачити її вдруге зміг аж через рік. І саме тоді вони почали зустрічатися. Євгенія згадує, що Михайло постійно спізнювався на побачення. І щоб вона більше ніколи його не чекала, зробив їй пропозицію руки та серця. Весілля гуляли тричі. Разом вони вже 13 років, виховують старшу доньку Євгенії Зіну та молодшу спільну доньку Сашу!.

Понад 10 років тому Євгенія організувала власний танцювальний колектив «Фенікс», де танцюють такі ж як вона − люди з вадами слуху. Перший концерт відбувся у 1997 році. З того часу колектив «Фенікс» став ще більшим та популярнішим. Євгенія мріє, що колись про її «Фенікс» заговорить вся УкраїнаИсточник: http://dance.1plus1.ua/news/165
Аудиометрия | Как оплатить | Контакты | Карта сайта | Правила сайта