rus РУССКИЙ   eng ENGLISH   
 
 
 
НОВОСТИ
СТАТЬИ О СЛУХЕ
ЯЗЫК ЖЕСТОВ
ПИШУ О СЕБЕ
ШКОЛЫ И ИНТЕРНАТЫ
АССОЦИАЦИИ ГЛУХИХ В МИРЕ
ГЛУХИЕ И СЛАБОСЛЫШАЩИЕ
ОНЛАЙН ИГРЫ
СУБТИТРЫ К ФИЛЬМАМ
АУДИОМЕТРИЯ


 
 


 
ПОИСК ПО САЙТУ

Генетики вступають в боротьбу з глухотою

03.09.2008
 Американські біологи за допомогою генетичних методів виростили клітини чутливих слухових волосків, розташованих у внутрішньому вусі, що надалі допоможе створити засіб для позбавлення людей від глухоти.

Однією з найпоширеніших причин глухоти є пошкодження внутрішнього вуха, зокрема, так званого равлика - спіралевидного органу, усередині якого знаходяться слухові волоски. Коливання цих волосків, викликані звуковими хвилями, перетворяться в нервові сигнали, завдяки чому ми і чуємо звуки. При народженні у кожної людини близько 30 тисяч таких волосків, і вони не відновлюються. Їх втрата із-за інфекції, старіння, генетичних захворювань, гучного звуку, вживання деяких ліків, приводить до невиліковної глухоти.

Вчені з університетів Вісконсін-Медісон, Орегона, Стенфорда, Юти ввели зародкам мишей ген Atoh1. Цей ген викликав перетворення звичайних клітин в клітини слухових волосків. Учені вважають, що їх робота відкриває перспективи для розвитку принципово нових засобів лікування глухоти у людейИсточник: http://health.unian.net/ukr/detail/192005
Аудиометрия | Как оплатить | Контакты | Карта сайта | Правила сайта