rus РУССКИЙ   eng ENGLISH   
 
 
 
НОВОСТИ
СТАТЬИ О СЛУХЕ
ЯЗЫК ЖЕСТОВ
ПИШУ О СЕБЕ
ШКОЛЫ И ИНТЕРНАТЫ
АССОЦИАЦИИ ГЛУХИХ В МИРЕ
ГЛУХИЕ И СЛАБОСЛЫШАЩИЕ
ОНЛАЙН ИГРЫ
СУБТИТРЫ К ФИЛЬМАМ
АУДИОМЕТРИЯ


 
 


 
ПОИСК ПО САЙТУ

Для всебічного обстеження та корекції слуху

04.09.2008
Тепер нема необхідності їхати до Києва

Медичний центр «Інфотон-Закарпаття», що на пл. Корятовича,16 в обласному центрі, — філія Всеукраїнської мережі салонів корекції слуху «Інфотон», яка просуває в Україну європейський рівень послуг, працюючи зі всесвітньо відомими виробниками аудіологічного обладнання. Це саме те, чого бракує клінікам на місцях, адже якраз через відсутність якісної сучасної апаратури пацієнти з вадами слуху змушені їхати до Києва. Тепер усебічне обстеження можна пройти в Ужгороді.

…Вразила газетна публікація про двох близнят із маленького містечка: батьки одразу не зрозуміли, що немовлята не чують, і тепер їм треба терміново — аби могли нормально вчитися, говорити — вживити у вушка імплантати ( а один коштує 25 тисяч євро!). Батьки зібрали половину потрібної суми й гарячково шукають спонсорів і країну, де можна зробити усе дешевше і швидше: у Києві в черзі на таку операцію стоїть понад 400 дітей. Отже, якнайраніше обстеження слуху малят є необхідним. «Інфотон» пропонує для цього унікальний спосіб об’єктивної (комп’ютерної) діагностики.

Тай взагалі вчасна і точна діагностика слуху необхідна пацієнтам будь-якого віку. У мед центрі «Інфотон-Закарпаття», окрім цього, можна підібрати підходящий за параметрами та доступний за ціною слуховий апарат і замовити індивідуальну вкладку до нього.

Про консультацію можна домовитись і телефоном:

3 08 80, 8 050 372 20 85, 8 063 783 56 75.
Источник: www.mukachevo.net
Аудиометрия | Как оплатить | Контакты | Карта сайта | Правила сайта