rus РУССКИЙ   eng ENGLISH   
 
 
 
НОВОСТИ
СТАТЬИ О СЛУХЕ
ЯЗЫК ЖЕСТОВ
ПИШУ О СЕБЕ
ШКОЛЫ И ИНТЕРНАТЫ
АССОЦИАЦИИ ГЛУХИХ В МИРЕ
ГЛУХИЕ И СЛАБОСЛЫШАЩИЕ
ОНЛАЙН ИГРЫ
СУБТИТРЫ К ФИЛЬМАМ
АУДИОМЕТРИЯ


 
 


 
ПОИСК ПО САЙТУ

Доступна вища освіта для глухих

10.04.2008
У департаменті вищої освіти Міністерства освіти і науки України відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів щодо прийому до вищих навчальних закладів і навчання осіб із вадами слуху.


У ній також узяв участь Юрій Максименко, голова центрального правління Українського товариства глухих. Про це повідомляє прес-служба МОН України.

На нараді розглянули чимало питань, пов’язаних з організацією прийому 2006 року на навчання осіб із вадами слуху, визначили перелік базових вищих навчальних закладів, напрямів і спеціальностей, за якими прийматимуть на навчання. Зокрема, увагу приділили питанням організації довузівської підготовки та профорієнтаційній роботі серед випускників спецшкіл, кадровому забезпеченню навчання осіб із вадами слуху, введення до штатного розпису базових навчальних закладів посад сурдопедагогів, оптимальної комплектації навчальних груп, технічному та методичному забезпеченню організації навчального процесу.

За підсумками наради підготують відповідний наказ МОН.

Окрім того, прес-служба МОН України по-відомляє, що з 22 травня до 16 червня 2006 року за телефоном 486-11-23 працюватиме “гаряча лінія” з питань загальної середньої освіти: зарахування дітей до першого класу; закінчення 2005/2006 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.Источник: Львівська Газета
Аудиометрия | Как оплатить | Контакты | Карта сайта | Правила сайта