rus РУССКИЙ   eng ENGLISH   
 
 
 
НОВОСТИ
СТАТЬИ О СЛУХЕ
ЯЗЫК ЖЕСТОВ
ПИШУ О СЕБЕ
ШКОЛЫ И ИНТЕРНАТЫ
АССОЦИАЦИИ ГЛУХИХ В МИРЕ
ГЛУХИЕ И СЛАБОСЛЫШАЩИЕ
ОНЛАЙН ИГРЫ
СУБТИТРЫ К ФИЛЬМАМ
АУДИОМЕТРИЯ


 
 


 
ПОИСК ПО САЙТУ

Психологія малюнка

Розмовляючи телефоном або беручи участь у засіданнях, нарадах, ми нерідко мимоволі починаємо виводити на листочку різноманітні візерунки. Не поспішаєте викидати свої “творіння”! Як вважають психологи, вони можуть чимало розповісти про ваш характер або настрій.
Фото: uho.com.ua

Спіралі, кола, хвилясті лінії 

Чужі проблеми не надто вас турбують. Уся увага наразі зосереджена на власній персоні. Якщо ви помітили, що починаєте малювати спіралі, майте на увазі: зараз вам необхідно особливо стежити за собою, щоб не розлютитися та не образити співрозмовника. 

Квіточки, сонце, гірлянди 

На душі у вас зовсім не так радісно, як може здатися, радше навпаки. Ви мрієте насамперед про дружбу й ніжність, а слова, що крутяться на язиці, мимоволі переносите на папір: “Зверніть на мене увагу!” Якщо ваша рука починає виводити квіточки, відвідайте друзів. 

Візерунки, як на шпалерах 

Гострі кути і плавні овали з’єднуються в мотив, що повторюється до безконечності. Такий візерунок говорить про те, що вам нудно, набридла телефонна розмова, а можливо, взагалі весь ваш спосіб життя. Зруйнуйте одноманітність, що гнітить вас. 

Хрести 

Вони зустрічаються доволі часто. Жінки надають їм вигляд прикрас, чоловіки – більш строгих обрисів. В обох випадках ці знаки виражають почуття провини. Щось вас обтяжує: або ви самі собі докоряєте, або це зробив співрозмовник. Треба постаратися знайти істину. 

Фізіономії 

Нехай їх веселий вигляд не вводить вас в оману. Такі зображення – ознака безпорадності або бажання ухилитися від якогось обов’язку. Люди зазвичай малюють фізіономії в мить, коли їм варто було б сказати рішуче “ні”, але вони не можуть змусити себе вимовити це слово. Тож такі малюнки треба сприймати як попередження і сказати собі: “Не здавайся! Відмовся, інакше потім журитимешся через власну слабість!” 

Квадрати, трикутники й інші геометричні фігури 

Зрозуміло одне: вас легко не проведеш. У вас чіткі цілі й переконання, ви майже ніколи не приховуєте своїх думок і рідко відчуваєте страх перед супротивниками, конкурентами. Що більше на малюнку гострих кутів, то ви агресивніші, хоч зовні це й не завжди помітно. Намагайтеся дивитися на речі простіше. 

Бджолині соти 

Вони говорять про прагнення спокою, гармонії, упорядкованого життя. Можуть означати й бажання створити сімейне гніздо. Ймовірно, ваша проблема в небажанні визнати існування такої мрії. 

Шахові поля 

Очевидно, ви опинилися в доволі неприємному або скрутному становищі. Мрієте про зрозумілий і простий шлях, що виведе вас із нього. У таку мить не потрібно що-небудь ховати або замовчувати. Якщо такі зображення з’являються часто, то ви, мабуть, страждаєте від прихованих комплексів. 

Оксана Нагірна
Источник: gazeta.lviv.ua
Аудиометрия | Как оплатить | Контакты | Карта сайта | Правила сайта